Reg. pokladna EURO-50TEi Wi-Fi nebo LAN, 2000 PLU

Pokladna Euro 50TE Mini osvědčeného výrobce je určená především pro menší, maloobchodní provozy v náročnějším prostředí. Například na tržištích, stánkovém prodeji, parkovištích, půjčovnách, malých občerstveních a bufetech, a dále i v kadeřnictvích, holičstvích, kosmetických salónech a podobně. Nadčasový a elegantní vzhled pokladny zanechává v zákaznících dojem moderního obchodníka. Uvedená verze pokladny je vybavena baterií. Komunikace pomocí vestavěného Wi-Fi modulu nebo USB. Pokladna obsahuje plnohodnotný software. Již nikdy nebudete nikomu dalšímu platit žádné měsíční poplatky !!!

 

Pokladna plně odpovídá požadavkům na Elektronickou evidenci tržeb.


cena 5590 Kč
bez DPH   s WiFi    
cena 5300Kč  bez DPH   s LAN    
Parametry :        
Barva bílá   počet PLU 2000
Typ tisku termální   Akumulátor ano
Rychlost tisku 50 mm/s   Výrobce Elcom
Šířka papíru 57 mm   USB 2.0 1x
Cash drawer (RJ11) ne   Wifi ano
Počet řádků/znaků 2x20   RS-232 2x (volitelně)
Typ displeje LCD      Reg. pokladna EURO-150TEi, 10 000 PLU v provedení LAN a nebo WiFi
Pokladna osvědčeného výrobce je připravena na EET, je vybavena termotiskárnou šíře 57 mm, dvouřádkovým displejem obsluhy, zákaznickým displejem a programovatelnou klávesnicí. Komunikuje s PC (USB, LAN), snímačem čárového kódu, pokladní zásuvkou či váhami. Její obsluha a údržba je velmi jednoduchá, proto bude zaškolení vašich zaměstnanců rychlé a obsluhu pokladny zvládnou snadno. Pokladna je vhodná do prodejen potravin, večerek, kosmetických salónů, malých trafik a díky integrované baterii je vhodná i pro stánkový prodej. Pokladna již obsahuje plnohodnotný software. Již nikdy nebudete nikomu dalšímu platit žádné měsíční poplatky !!!

Pokladna plně odpovídá požadavkům na Elektronickou evidenci tržeb. 

 
cena 6900 Kč
bez DPH   s LAN    
cena 7600 Kč  bez DPH  s WiFi    
Parametry :        
Barva bílá   počet PLU 10000
Typ tisku termální   Akumulátor ano
Rychlost tisku 60 mm/s   Výrobce Elcom
Šířka papíru 57 mm   USB 2.0 1x
Cash drawer (RJ11) ano   Wifi ano
Počet řádků/znaků 2x20   RS-232 2x (volitelně)
Typ displeje LCD      


 ProfiPAD


profipad

ProfiPAD je vybaven integrovanou tiskárnu účtenek (57 mm), integrovanou baterii, kapacitním dotykovým displejem 5,5" a 3G modulem pro vložení SIM karty. ProfiPAD pracuje na operačním systému Android 5.1 se 4 GB paměti. Prodej a komunikaci na EET zajišťuje velmi jednoduchá pokladní aplikace Profi Účtenka, která umožňuje také napojení na iDoklad (Cloud). Zařízení zaujme dlouhou výdrží baterie až 48 hodin nepřetržitého provozu. Rychlost tisku je 75mm / sec. Bezdrátové připojení zajišťuje 3G modem, Wi-Fi nebo BlueTooth 4.0. Barva oranžová-šedá, externí napájecí adaptér 12V/1 A. Záruka 1 rok.
Již nikdy nebudete nikomu dalšímu platit žádné měsíční poplatky !!! 

ProfiPAD plně odpovídá požadavkům na Elektronickou evidenci tržeb.

 

cena 6990 Kč
bez DPH        
         
Parametry :        
 3G modem  ano    úhlopříčka   5,5"
 Slot na SIM kartu  ano    rozlišení  960x540
 WiFi  ano    
 bluetooth  ano    
 integrovaná tiskárna  ano    
 akumulátor  ano    
         
Markeeta Mini Pokladnička -  Nejlevnější mobilní řešení s 3G modemem a integrovanou tiskárnou

mareeta
Markeeta Mini Pokladnička je vybavena integrovanou tiskárnu účtenek (57 mm), integrovanou baterii,kapacitním dotykovým displejem 5,5" a 3G modulem pro vložení SIM karty. Pracuje na operačním systému Android 5.1 se 4 GB paměti. Zařízení zaujme dlouhou výdrží baterie až 48 hodin nepřetržitého provozu. Rychlost tisku je 75mm / sec. Bezdrátové připojení zajišťuje 3G modem, Wi-Fi nebo BlueTooth 4.0. Externí napájecí adaptér 12V/1 A.Markeeta Mini Pokladnička (komplet EET bez paušálu) 100% vyhovuje požadavkům EET !Neomezená licence zahrnuta. Záruka 24 měsíců.

Již nikdy nebudete nikomu dalšímu platit žádné měsíční poplatky !!! 

  
cena 5990 Kč bez DPH        
         
Parametry :        
 3G modem  ano    úhlopříčka   5,5"
 Slot na SIM kartu  ano    rozlišení  960x540
 WiFi  ano      
 bluetooth  ano      
 integrovaná tiskárna  ano      
 akumulátor  ano      
         

 

Pokladní set Tablet 

setTabletPokladní set Tablet je určen pro malé provozy, kde je málo místa na pokladním pultu. Zároveň je tento set určen pro ty uživatele, co hledají jednoduchý a přitom velmi rychlý pokladní systém splňující podmínky zákona o EET.
Základem je pokladní aplikace Prodejna SQL Mini, která plně vyhovuje požadavkům na jednoduchý finanční, případně položkový prodej. Systém umožní uživateli vytvořit takzvané skupiny zboží pro finanční prodej, nebo seznam artiklů a služeb pro položkový prodej. Dále umožňuje základní restaurační funkce jako je vytvořit odložené účty a objednávky do kuchyně. V případě požadavku vést skladové hospodářství je možné za rozdíl ceny dokoupit pokladní aplikaci Prodejna SQL Sklad, nebo Prodejna SQL S3.
Pokladní set Tablet se skládá z tabletu Lenovo Miix 310, Tablet je vybaven 5ti-bodovým multidotykovým displejem 10,1’’ IPS WXGA (1280x800), webkamera: přední 2MPx, zadní 5MPx s mikrofonem, procesor: Intel Z8350, paměť: 2GB, Disk: 64G EMMC SSD, grafická karta: integrovaná.
Komunikace: WiFi, Bluetooth 4.0, Porty: 1x Micro USB 2.0, 1x Audio-combo jack, 1x Micro SD, 1x Micro HDMI. Operační systém: Windows 10. Výdrž baterie: až 8 hodin. Rozměry: Tablet: 246.5 x 173.1 x 9.6 mm, úsporné tiskárny OKPRINT 058 s šířkou účtenky 57 mm, rychlostí tisku 100 mm/sec. Důležitou roli hraje kovový stojan, díky kterému je uvedený set velmi kompaktní a ušetří místo na pokladním pultu.
 


cena 12990 Kč   bez DPHPokladní set MiniPC

setMiniPC
Pokladní set MiniPC je určen pro zákazníky, kteří chtějí kvalitnu za nízkou cenu, který bude sloužit pro jednoduchou evidenci prodeje bez napojení na skladový systém. Je vhodný nejen pro malé kavárny, bistra, cukrárny nebo vinárny a pivnice, ale také pro běžný maloobchodní provoz.
Základem je pokladní aplikace Prodejna SQL(Mini), která plně vyhovuje požadavkům na jednoduchý finanční i položkový prodej. Systém umožní uživateli vytvořit takzvané skupiny zboží pro finanční prodej nebo seznam artiklů a služeb pro položkový prodej. V případě požadavku vést skladové hospodářství je možné za rozdíl ceny zakoupit pokladní aplikaci Prodejna SQL Sklad nebo Prodejna SQL S3.
Pokladní set MiniPC obsahuje plochý dotykový monitor PPD1000 o velikosti 15" s pevnou kovovou základnou, která zajištujě vynikající stabilitu při práci a dotyku. Dále obsahuje mini počítač HAL3000 EET NUC s procesorem Intel Celeron N3050, 4 GB RAM s rychlým diskem SSD o kapacitě 32 GB. HAL3000 je velmi tichý a má dostatek konektorů pro připojení pokladních periférií. Součástí balíčku je malá pokladní tiskárna OKPRINT 058 s šířkou účtenky 57 mm s rychlostí tisku 100 mm/sec.
cena na dotaz  Pokladní set OKTAB

setOKTAB
Pokladní set OKTAB je určen pro malé provozy, kde je málo místa na pokladním pultu. Zároveň je tento set určen pro ty uživatele, co hledají jednoduchý a přitom rychlý pokladní systém splňující podmínky zákona o EET.
Základem je pokladní aplikace Prodejna SQL Mini, která plně vyhovuje požadavkům na jednoduchý finanční i položkový prodej. Systém umožní uživateli vytvořit takzvané skupiny zboží pro finanční prodej nebo seznam artiklů a služeb pro položkový prodej. V případě požadavku vést skladové hospodářství je možné za rozdíl ceny zakoupit pokladní aplikaci Prodejna SQL Sklad nebo Prodejna SQL S3.
Pokladní set obsahuje tablet OKTAB, který je vybaven dotykovým displejem o velikosti 10,1’’, procesorem Atom Z3735F 1.33 GHz, pamětí 2G RAM a diskem 32 GB EMMC SSD a vestavěnou tiskárnou s šířkou účtenky 57 mm, rychlostí tisku 60 mm/sec. cena       11990 Kč
bez DPH
cena 3G  11990 Kč bez DPH
Pokladní set Tablet Lite

setTabletLite
Pokud potřebujete levné a jednoduché řešení elektronické evidence tržeb (EET) máme pro vás připravený zvýhodněný balíček Tablet Lite, který obsahuje malý tablet Lenovo Miix 310, bezdrátovou tiskárnu Elcom RPP02 (BlueTooth) a jednoduchou pokladní aplikaci Profi Účtenka.
Aplikaci bude možné napojit na cloudový iDoklad (fakturace zdarma), kde si uživatel může provést zálohu nastavení aplikace a založit ceník položek určených k prodeji v Profi Účtence. Je to ideální řešení pro podnikatele, kteří potřebují vystavit jen několik dokladů za den.
Uplatnění najde například v malých provozech, ubytovnách, penzionech, malých kavárnách, čajovnách apod. Díky malým rozměrům je balíček vhodný i pro mobilní prodej z auta. Tablet Lenovo má velikost úhlopříčky 10“ a je vybavený operačním systémem Windows 10. Tiskárna Elcom RPP02 je připojena k tabletu bezdrátově přes bluetooth, podporuje tisk na kotoučky o šířce 57 mm s rychlostí tisku až 50 mm / sec.
Záruka 1 rok.

cena na dotaz   


Pokladní tiskárny

Mobilní tiskárna Elcom RPP 02 BU, BT/USB, černá

tiskarnaElcom


Tiskárna Elcom RPP 02 dokáže přes bluetooth a USB komunikovat s mobilními zařízeními s operačním systémem Android, Windows 7,8 a 10. Pomocí rozhraní USB ji lze připojit i k POS systému.Zaujme rychlostí tisku 50-80 mm/sec a rychlou reakcí tisku přes BT rozhranní. Podporuje šířku papíru 57 mm, je vybavena trhací lištou a akumulátorem 1400 mAh

cena 2890 Kč  bez DPH

 

Tiskárna OKPRINT 058, USB/RS-232, černá

tiskarna2

Pokladní, termální tiskárna s rychlým tiskem 90 mm/s a šířkou účtenky 58 mm. Je vybavena automatickým střihem účtenky a možností připojit dvě pokladní zásuvky. Tiskárna je vybavena portem USB a RS-232 (COM) pro připojení k PC nebo tabletu. Tiskárna je zajímavá nízkou cenou při zachování vysoké kvality tisku a spolehlivosti. Je určena do nenáročných provozů, kde nebude nutné tisknout stovky prodejek za den.Životnost tiskové hlavy je 150 km účtenek.


 

cena 2990 Kč  bez DPH

Tiskárna OKPRINT 300, USB/RS-232/Ethernet

tiskarnaOKprint

Nová termální tiskárna s rychlým tiskem až 250 mm/s a šířkou účtenky 80 mm. Tiskárna se vyznačuje velmi jednoduchou obsluhou a je vhodná do všech typů provozů, obchodů i restaurací. Má automatický střih účtenky a trhačku papíru. Tiskárna je vybavena 3in1 rozhraním (USB, RS-232 a Ethernet s podporou DHCP). K tiskárně lze připojit pokladní zásuvku.


 


cena 5190 Kč  bez DPH

 

Tiskárna EPSON TM-T20II, USB+ RS232, tmavě šedá

tiskarnaEpsan
Střední doba mezi poruchami je 360 000 hodin a životnost tiskového mechanismu činí 15 milionů řádků, takže se na tiskárnu TM-T20II můžete spolehnout i ve velkoobjemových tiskových prostředích. Tiskárně TM-T20II nechybí ani integrované rozhraní USB/RS-232. Rychlost tisku 200 mm/s vám ušetří čas, zatímco konkurenceschopná cena a provozní náklady vám ušetří peníze – ideální ve chvílích, kdy potřebujete rychle zkrátit dobu čekání ve frontě. Výrobcem udávaná střední doba poruchy (MCBF) je 230 tisíc hodin a životnost řezačky 1,5 milionů řezů. Rozměry tiskárny jsou 140 x 199 x 146 mm a hmotnost 1.7 kg


 


cena 3730 Kč  bez DPHProdejní terminály • Snímače čárových kódů • Dotykové monitory • Pokladní tiskárny • Pokladní zásuvky • Pokladní displeje • Váhy • Spotřební materiál


Najdete nás: