aktualita4

Nová školení "Začínáme s Money S3" a " Sklady v Money S3 pro začátečníky"

Připravili jsme pro Vás nová školení pro "začátečníky". Dne 12.června 2017 se koná školení "Sklady v MONEY S3 pro začátečníky " a 14. června 2017 jsme pro Vás připravili školení "Začínáme s MONEY S3". Registrujte se prosím co nejdříve, protože volná místa rychle ubývají.
Registrace zde 

Zveme Vás na školení "Efektivní využití skladů v MONEY S3" - 16.03.2017 v Ostravě !!!

Zveme Vás na další z řady oblíbených školení " Efektivní využití skladů v MONEY S3 - probereme efektivní práci ve skladech a jejich nastavení, zásoby, vytváření a návaznosti od nabídky až po samotnou fakturaci, vysvětlíme si návaznosti jednotlivých částí programu, oceňování, cenové hladiny.
 Registrovat se můžete ZDE . Registrujte se prosím co nejdříve, kapacity jsou omezeny. 

 EET obchází strašák: velký nárůst tržeb po spuštění elektronických pokladen

“Co když nám po zavedení elektronické evidence tržeb (EET) výrazně vzrostou tržby?” vrtá hlavou nejednomu podnikateli. Že jde o palčivé téma evidence tržeb, pochopil už i ministr financí Andrej Babiš, který se se přímo na svém facebookovém profilu pokusil rozptýlit starosti pochybovačů.    Více se dozvíte zde...

 

Průměrná mzda pro rok 2016 

Ministerstvo práce a sociálních věcí vydalo vyhlášku č. 244/2015 Sb., ve které byly zveřejněny údaje mající dopad nejen do problematiky důchodového pojištění, ale také do oblasti daně z příjmů fyzických osob a pojistného na sociální zabezpečení a na veřejné zdravotní pojištění. 
  více zde


Najdete nás: