Správa počítačové sítě

  

Počítačové sítě jsou v dnešní době více než nutností každé větší i menší pracovní skupiny. Také s rozvojem internetu a jeho služeb se stávají sítě významným pomocníkem při práci. Využitím společných prostředků v rámci počítačové sítě dochází k finančním úsporám. Cílem firmy GONA SYSTEM CZ je poskytnout zákazníkovi komplexní služby v oblasti IT v nejvyšší možné kvalitě. Od návrhu, přes realizaci až po následnou správu všeho co si dnešní trh žádá jak v oblasti software tak i v oblasti hardware a to včetně poradenství v obou oblastech.

Správa výpočetní techniky klienta je prováděna na základě smlouvy. Účelem této služby je zajištění bezchybného chodu stávajícího HW zařízení a podílení se na rozvoji informačních technologií klienta - návrh a realizace HW vybavení, nasazení SW, konfigurace a zajištění bezpečnosti při provozování počítačové sítě.

Klient získává zajištění odborného dohledu, technického a materiálního zázemí, expresní řešení havárií, reklamací apod.Při zabezpečení potřeb našich klientů v oblasti sítí se orientujeme na výrobky osvědčených výrobců jako je Hewlett-Packard, Supermicro, Intel atd. s nasazením převážně softwarové platformy firmy Microsoft.


Najdete nás: